Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Cindyst pilte

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyEsm Okt 17, 2011 5:42 pm

Cindyst pilte Cutie_girl
Cindyst pilte Cosplay_cutie
Cindyst pilte Haruhi_cutie
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyTeis Okt 18, 2011 11:55 am

Jeeej, ma polegi ainuke rohkem ida poolt !^^
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyKolm Okt 19, 2011 5:25 pm

Tehniliselt meie oleme ka ida poolt Very Happy, aga Euroopa ida poolt. Aserbadžaan, onju ida, onju Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyKolm Okt 19, 2011 6:56 pm

Jeaa Very Happy Ma rääkisin Aasiast siiski but who cares Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 5:04 am

Ma sain sellest aru Very Happy, aga tükike Aserbadžaani on ka Aasias.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 11:43 am

Ja ma sain ka aru, et sa said aru Very Happy Ok ma lähen nüüd kaarti otsima, sest mul pole õrna aimugi kus Aserbadžaan on..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 12:13 pm

Venemaa all xd. Iraanist jääb ülesse. See on ka Gruusia, Armeenia ja põhinaabrite Türgi juures/vahel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 12:22 pm

Päriselt? *uurib mingit megaväikest miniversioonis kaarti, sest googles on kõik väiksed junnid ju noh* Ok mdea, ma lihtsalt usun siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 12:28 pm

Millest jutt käib ültse Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 12:29 pm

Usu usu, mul on geo viis. Very Happy

Cindy, kus Aserbadžaan asub.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 12:35 pm

Kust ma tean Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 12:40 pm

Ei sa küsisid, et millest me räägime/teema on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte EmptyNelj Okt 20, 2011 12:43 pm

Ma tean:D ja ma ütlesin kahh midagi selle teema kohta Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Cindyst pilte Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindyst pilte   Cindyst pilte Empty

Tagasi üles Go down
 
Cindyst pilte
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sandarast pilte.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: Tegelane :: Albumid-
Hüppa: