Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Malcolm ja ei keegi muu... / Malcolm'i päevik

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Malcolm ja ei keegi muu... / Malcolm'i päevik Empty
PostitaminePealkiri: Malcolm ja ei keegi muu... / Malcolm'i päevik   Malcolm ja ei keegi muu... / Malcolm'i päevik EmptyKolm Okt 19, 2011 5:42 pm

18. oktoober

Lõpuks! Me jõudsime Inglismaale. Pole tore mitu päeva autos vedeleda ja oodata millal Sigatüükasse saab minna. Ma ei saa aru, miks me just autoga pidime sõitma. Miks mitte ilmuda või teleporteerida või ma ei tea. Me jõudsime päris vara, nii, et me käisime Diagoni põiktänavas mõningaid asju ostmas ja niisama aega veetmas.
See aasta minu teine õde, Ann on veel 10, kuid järgmine aasta saab ta 11 ning saab ka meiega liituda. Vähemalt tal on Rhiannon, ja ka mina.
Ma jõudsin oma õe Jane'iga King's Crossi jaama umbes täpselt kella nelja viie paiku. Me mõlemad jõudsime ilusti rongile. Ainult, et me läksime eri kupeetesse. Tavaliselt me oleme samas, kuid see aasta, ei. Positiivselt vaadates ma jõudsin nii öelda ' Slytherin'ide ' kupeesse, kus ma kohtusin mõnede tüdrukutega. Kupees sain ka Mollylt (öökullilt) Sigatüükast kirja kätte. See oli vapustav uudis, sest must sai Slytherin'i poiss prefekt. Oi kudais nalja saab ja pahandusi, nendele kes reegleid ei täida. Eriti punakatele.
Tagasi üles Go down
 
Malcolm ja ei keegi muu... / Malcolm'i päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: Tegelane :: Päevikud-
Hüppa: