Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Ann M. J. Ward

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Ann M. J. Ward Empty
PostitaminePealkiri: Ann M. J. Ward   Ann M. J. Ward EmptyNelj Okt 20, 2011 4:41 pm


Ann M. J. Ward 293950_180762385325875_146038718798242_434522_1494566_n_large

Täisnimi: Ann Maytilde Jaclyn Ward
Hüüdnimi: Lyn, Jaclyn, Maytilde
Maja: -
Klass: 1.
Vanus: 11
Sünnipäev: 28.07 - 18. juuli - Vähk
Verestaatus: Puhas
Võlukepp: Paju, veela juuksekarv, 10 ja pool tolli
Sugu: Naine

Meeldib: Võlukunst, sõbrad, lendluupall, kassid
Ei meeldi: Kaklemine, valetamine, hiired
Tugevad küljed: Lendamine, mälu
Nõrgad küljed: Midagi ikka on, mida pole veel avastatud.

Pildiohver: Ariana Grande
Iseloom: Ann on tohutult julge. Talle meeldivad kassid üle kõige, tema ema peab teda hulluks kassnaiseks tulevikus.
Välimus: Peuunid pikkad õlgadeni ulatuvad juuksed. Pruunid silmad. Sama ilus naeratus nagu tema vennal ja õel.
Elukoht: Aserbadžaani metsas vanemate kodus.
Vanemad: Alexandria-Laura & Matt Ward
Õed: Malcolm, Rhiannon
Sugulased: Kuna mu vanaisal oli palju naisi tähendab ka, et palju sugulasi. Kokkuvõttes 3 onu ja 2 tädi, vanaisa (isa poolne), 4 onutütart, 1 täditütar.
Tähtsad inimesed: Kõik minu majakaaslased.
Ajalugu: Ann oli sündinud Slytherini perre, kuid peab ennast vastupidistm Gryffindorlaseks. Kui tema õde ja vend sündisid Bakus, Aserbadžaanis siis Ann sündis ning elas paar kuud oma vanaemaga Yerevanis, Armeenias. Ta ise elab Aserbadžaani metsas, sügaval koos oma vanemate ja vendadega.
Tagasi üles Go down
 
Ann M. J. Ward
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: Tegelane :: Õpilased-
Hüppa: