Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 ChatChatChatChat

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:37 pm

Ma tean teve Euroopa pealinnu (va väikesed saared ja sellised pommiaugud Very Happy). Ma ise elan ka pommiaugus, aga käin Tallinnas koolis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:39 pm

Neljad-viied peaks tulema.
Ma pidin kehalise tunnis raamatut lugema -.-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:44 pm

Ma tean Korea pealinna, like a boss Very Happy Aga jah, ma elan Tallinnast mingi.. 250 kilti näitab google, mul endal pole aimugi.. Jeah, I'm still smart .. Aga nii, ma lähen nüüd su tumblrit stalkima Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:46 pm

Väga tubli Very Happy. Ennem ütle mis sinu oma on Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:47 pm

Mul ka neljad-viied Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:48 pm

Tegelikult on selline värk, et ma ei käi tumblris enam. Vnoh, ma ei käia oma kasutajas. Ainult Leoni blogi stalkin kogu aeg Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:50 pm

Mul on üks ebavajalik teade..
mul on sokis auk.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:50 pm

Olgu :d, aga noh mul lisandub koguaeg midagi sinna.

Souxie, ah man, mul hakkab ka tekkima Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:51 pm

That's not good -.-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:52 pm

Mul ei ole veel sokis auku Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:54 pm

Sokis olevad augud on pähpäh!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:54 pm

Sandara, tead ka, et ma olen kade su üle. Ma arvan, et sa tead küll miks Very Happy.


Viimati muutis seda Malcolm T. L. Ward (Nelj Okt 20, 2011 12:55 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:55 pm

Aiai.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:56 pm

Ah miks? Minu üle? Miks o_o?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:59 pm

Pottermore. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:00 pm

?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:00 pm

Ah midaa, ma pole seal sees ju muidu Very Happy Sa ajad kellegagi sassi. Ok muiduu, kas see nagu muidu laseb juba registreerida?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:02 pm

Ei, sellepärast ma veeel olen kade. Aga viitsid seal sees käia ja vaadata kas Slytherin on ees, house cupis?

Cindy, ma teen sellest teema aga muidu vaata pottermore.com .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:04 pm

No ma räägin, et mul pole seal kasutajat ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:08 pm

Oih sorri, ma panen lampi praegu. Igastahes paljud eestlased, kes seal on, on Slytherinis Very Happy. Lahe, minuarust juu Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:09 pm

Ah see on see jh, seda ma tean jh, aga kas keegi teab millal saab sinna registreeruda?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:10 pm

Lol, ma olen hullemat iba ka ajanud Very Happy On jaa lahe. Aga nii ma nüüd lähen oma kunsti töid lõpetama, sest kui homseks valmis pole tulevad kenad 1'd ja siis mu ema paneb arvutipiirangu :3 Et siisjah, tsau.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:11 pm

Mega oktoobri lõpus või novembris. Ma tahan II veerandiks enda ksutaja ära teha -.- .


Tsaauu Smile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:32 pm

Kui veaks Nigra ka sinna Slyth'ide kupeesse..?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:35 pm

Siis läheb hulluks Very Happy. Siis on nagu Isis ja Ben all over again.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChatChat - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChatChat
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: RPG kohta :: Chat-
Hüppa: