Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Rhiannon Ward

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Rhiannon Ward Empty
PostitaminePealkiri: Rhiannon Ward   Rhiannon Ward EmptyTeis Okt 18, 2011 4:47 pm


Rhiannon Ward Tumblr_ls7b2saePO1r1w66qo1_500_large

Täisnimi: Rhiannon Angelea Jane Ward
Hüüdnimi: Jane, Ange, Angelea
Maja: Ravenclaw
Klass: 4.
Vanus: 14
Sünnipäev: 19.01 - 19. jaanuar - Kaljukits
Verestaatus: Puhas
Võlukepp: Tuhk, ükssarviku juuksekarv, 10 tolli
Sugu: Naine

Meeldib: Vesi, loodus, seiklemine
Ei meeldi: Inimesed, kes arvavad et nad on kõigist paremad (va vend), haiglad
Tugevad küljed: Ujumine, matkamine, kuulamine, tähelepanemine, lendamine (luua peal)
Nõrgad küljed: Käsitöö

Pildiohver: Victoria Justice
Iseloom: Rhiannon on lõbus, selstiv inimene. Ta otseselt ei vihka kedagi (va vaenlased jne).
Välimus: Tumepruunid, pikkad, õlgadeni ulatuvad juuksed. Tumepruunid silmad.
Elukoht: Aserbadžaani metsas vanemate kodus.
Vanemad: Alexandria-Laura & Matt Ward
Õed-vennad: Ann, Malcolm
Sugulased: Kuna mu vanaisal oli palju naisi tähendab ka, et palju sugulasi. Kokkuvõttes 3 onu ja 2 tädi, vanaisa (isa poolne), 4 onutütart, 1 täditütar.
Tähtsad inimesed: Kõik, keda ma ei vihka.
Ajalugu: Rhiannon on sündinud Slytherini perre, kuid ennast ta Slytheriniks ja pahatahtlikuks ei pea. Tüdruk saab oma sugulaste, õe-vennaga, kõikidega hästi läbi. Ta sündis Bakus, Aserbadžaanis, elab Aserbadžaani metsas, sügaval koos oma vanemate ja õe ning vennaga.
Tagasi üles Go down
 
Rhiannon Ward
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: Tegelane :: Õpilased-
Hüppa: