Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Pottermore

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Pottermore Empty
PostitaminePealkiri: Pottermore   Pottermore EmptyNelj Okt 20, 2011 1:06 pm

pottermore.com


Pottermore on J. K. Rownlingu poolt loodud Potter'i fännide sait. Hetkel ei saa seal midagi teha, kuid oktoobris kuskil on võimalik juba kasutaja endale teha.
Võiks öelda, et Pottermore on Sigatüüka/Võlurimaailma rollimängu, mis ei ole kuskil foorumis. Nii palju kui olen mina kuulnud, saad võtta test(i)(e) ja nende vastuste järgi tuleb, et mis majja sa kuuluda võib ja milline su võlukepp on.
See ka onlain lugemine, nagu kunagi varem (vms Very Happy).


NB! Praegu on sait ainult inimestele kellel on varajane sissepääs / beta tesitjatel. Ise veel kasutajat ei saa teha, pead kannatama, et kas avaneb oktoobri lõpus või novembris!
Tagasi üles Go down
 
Pottermore
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: RPG kohta :: Chat-
Hüppa: