Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kupee, mis asub eespool

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyTeis Okt 18, 2011 4:55 pm

Öelnud headaega Logy'le jalutas tüdruk umbes kupeest, kus ta vend läks 2 kupeed edasi. Tundus mugav kupee olevat, kuhu tüdruk jõudis. Ta pani enda asjad ära, võttis ühe raamatu mille ta kaasa võttis ning istus akna alla lugema. Kas keegi ka ühineb koos Jane'iga, kas keegi ültse tahab talle ligi tulla oli tüdruku mõttes koguaeg. Kuigi talle meeldis uusi sõpru teha, kuid tal ei olnud palju sõpru.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyKolm Okt 19, 2011 12:52 pm

Cindy otsis kupeed kuhu saaks minna,nägi kupeed mis asub eespool ning tuli ja istus tüdruku kõrvale kes seal istus.


Viimati muutis seda Cindy Synderella (Kolm Okt 19, 2011 3:24 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyKolm Okt 19, 2011 2:34 pm

OT: Kui tegelane ei tea teise tegelase nime siis pigem kasuta mingit asesõna.

Tüdruk oli teinud väikese pausi ning vaatas tüdrukule, kes temaga liitus otsa ning tervitas teda, vaatas aknast välja, ohkas ja pani järjehoidja raamatu vahele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyKolm Okt 19, 2011 3:22 pm

Ups, muudan ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyKolm Okt 19, 2011 3:26 pm

Cindy tervitas tema kõrval istuvale tudrukule vastu ning küsis tüdruku nime.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyKolm Okt 19, 2011 5:13 pm

OT: Ja palun ära tee topeltposte, meil on muuda nupp olemas.

''Mina olen Rhiannon,'' ültes tüdruk, ''Rhiannon Ward, kuid võid vabalt mind mu kolmanda nime - Jane'i järgi kutsuda.'' Tüdruk hõõrus oma uniseid silmi, sest olgem ausad, ta perekond elas sügavas metsades Aserbadžaanis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyKolm Okt 19, 2011 6:06 pm

Cindy küsis Jane' ilt: noh juba vasinud Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 5:15 am

''No mis sa arvad, kui ma sõitsin kaugelt Aserbadžaanist oma venna ja emaga siia, Inglismaale,'' ütles tüdruk väsiva häälega. Pärast seda ta veel haigutas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 11:11 am

no see vist päris väsitav jah,vastas Cindy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 12:18 pm

OT: Ja kasuta palun jutumärke. Minu jaoks on häiriv, niimoodi lugeda.

''Mm, kas sa ültse tead kus Aserbadžaan asub?'' küsis Jane tüdrukult. Jane lihtsalt tahtis panna Cindy teadmised proovile, kas ta tunneb kus asub see ja see.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 12:31 pm

” eem, ei"vastas Cindy,"aga ma.sellest kuulnud olen küll jh"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 12:36 pm

Tüdruk naeratas ning lasi enda tarkuse välja: ''See asub Venemaast all pool, Iraanist üleval pool. See on Gruusia, Armeenia ja Türgi vahel kuskil. Ütleme, et Euroopas väga ida pool ning tükike sellest on Aasias.'' Kui Jane ütles ''Aasias'' just sellel silmapilgul lendas Molly aknale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 12:38 pm

"nohh, ma sain ka jälle targemaks", vastas Cindy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 12:50 pm

Jane ei vastanud midagi Cindyle, sest ta vaatas enda öökulli kus oli väike paberikene küljes, mille ta loomulikult ära võttis. Juba käekirja nähes oli teada, et see on Loganilt. Jane paitas Mollyt ning saatis ta praeguseks minema. Logan oli praktiliselt tema juures, et võis sinna jalutada millal tahes. Ainult mitte siis kui see on täis suuri Slytherin'e, keda ta kardab.
Kirjas seis niimoodi:

Jane,

Hea uudis on mul sulle, ma sain Slytherin'i prefektiks. Ma veel tahtsin küsida, et kui vana Ann on? Sest minu arust tal oli suvel sünnipäev ja ega ta ei saanud 11 see aasta? Sest ta tuli meiega kaasa ning jäi koos emaga Diagoni põiktänavasse. Samas, ma tahan küsida, et kas sul on kõik korras.

Logan
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 12:57 pm

Cindy vaatas, et Jane loeb kirja mis öökull talle toonud oli, vaatas tasakesi vaikselt silma nurgast mis seal kirjutatud oli aga ta ei näind midagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 1:01 pm

''Kas sa vabandaksid mind korra?'' küsis Jane ning otsis kotist kiiresti ühe pärgamendi tüki, kuhu ta kirjutas vastuse. Jane saatis Molly ära, jah, aga õnneks ta vend oli tema lähedal. Ta ka mõtles, mida ta teeb, sest ta on kindel, et ta venna kupees on Slytherin'e kes on temast suuremad ja vanemad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 1:05 pm

"Mis su öökulli nimi on?" küsis Cindy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 1:09 pm

''Molly,'' vastas tüdruk kiiresti, ''Küsi küsimusi hiljem, ma tulen kohe tagasi,'' ütles tüdruk ning võttis kirja enda kätte ja läks pisut tahapoole. Umbes sinna kanti, kuhu ta jättis Logy'ga hüvasti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 1:15 pm

"kuhu sa lähed?" Küsis Cindy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyNelj Okt 20, 2011 1:20 pm

Jane oli tagasi jooksnud, lugemisprillid peas ning istus rahulikult tagasi enda kohale. ''Kas sa ütlesid midagi?'' kontrollis tüdruk ebaviisakalt ära joostes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool EmptyKolm Okt 26, 2011 12:09 pm

''ah ei midagi'' vastas cindy ning vaatas aknast välja
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kupee, mis asub eespool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupee, mis asub eespool   Kupee, mis asub eespool Empty

Tagasi üles Go down
 
Kupee, mis asub eespool
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» See on minu kupee, mh.
» Kõige tagapoolseim kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: London :: King's Cross-
Hüppa: