Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 See on minu kupee, mh.

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyLaup Okt 15, 2011 6:37 pm

OT : ok, tegin teema ära. Souxie vasta siia siis Very Happy Ja sorries, ma ei osanud muud pealkirjaks panna -.-'
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyLaup Okt 15, 2011 6:50 pm

OT: Jah, eks ikka Very Happy

,,Ma olen Slythernis," ütles tüdruk, ning ta tundis uhkust. Ta ei teadnud, mille pärast. ,,Kus sa oled?" päris Souxie vastu. Mis teha, ta oli uudishimulik ning tahtis kõike teada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyLaup Okt 15, 2011 7:32 pm

Sandara näole ilmus muie:"Niiet me oleme majakaaslased." See oli isegi tore, vähemalt ei pea mõne hulluga Gryffindorist terve tee jagelema. Muidugi poleks ükski normaalne gryffindorlane slytherinlasega samasse kupeessegi tulnud, aga see selleks. "Mis klass?" päris neidis uue küsimuse. Ta oli päris kindel, et vestluskaaslane on temast noorem, kuid kontrollida ju võis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyLaup Okt 15, 2011 7:36 pm

,,Tore ju," ütles Souxie. Ta naeratas isegi. Kuid jägmise küsimusega see haitus. ,,Ma olen üpris noor. Ma olen alles 3. klass."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyLaup Okt 15, 2011 7:45 pm

Tüdruk noogutas õrnalt:"Muidugi on tore." Ta pea vajus veidi paremale kaldu, Dara pea käis pidevalt edasi-tagasi nagu mõne kassi saba, hetkel polnud seda lihtsalt eriti näha. Ta noogutas jällegi ning sõnas siiani õrnalt muiates:"Ega mina ka just väga palju vanem pole, 5. klass täpsemalt."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyLaup Okt 15, 2011 8:04 pm

,,TVT'e aasta," pomises ta enda ette. No jah, temal niivõrd suuri eksameid pole. Aga need tulevad. ,,Sa lõpetad kooli juba 2 aasta pärast, ma alles 4 aasta pärast." Tüdruku pea vajus norgu. Järjekordne aasta, kus ta ei näe oma perekonda 10 kuud. See on nii pikk aeg, ning kirjad ei muuda eriti midagi. No jah, jõuluvaheajal saab küll minna, kuid ta pole kunagi läinud. Sõpradega on lihtsalt nii lahe olla jõuluajal, loss on siis nii tühi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyLaup Okt 15, 2011 8:11 pm

San kehitas õlgu, mingeid eksameid ta ei kartnud. Neid oli selleks liiga palju õppinud, tuupur nagu ta oli. "Mm jah, kahjurõõm minus ainult kasvab," teatas ta seejärel oma õelat naeratust demonstreerides, lahke pool temast on nüüd 10'ks kuuks kadunud ja tal pole vähimatki kavatsust seda taga igatseda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:04 pm

Poiss ütles praeguseks headaega oma õele ning Malcolm läks kõige lähedamaisse kupeesse. ''Kas tohib ühineda?'' küsis poiss tüdrukutelt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:07 pm

Ashley astus rongi ning lehvitas veel viimast korda vanematele ning õele, keda ta kindlasti eriti igatsema ei hakka. Kahjurõõmsa naeratuse saatel avas Ash ühe suvalise kupee ukse ning lükkas selle kinni. Kohver oli üsna raske. Vähemalt Ashley enda jaoks. Neid vinnas selle pakiraamile ning istus maha, pannes alles siis tähele teisi kupees olevaid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:09 pm

"Kui siin juba kokkutulekuks läks," pomises Dara ning pööras end jälle normaalselt jalad maas istuma, pole vist kõige viisakam täis vagunis laiutada. Tal oli täna vist liigagi lahke tuju, aga noh mis teha. "Aga kui sa Gryffindorist oled võid muidugi kohe sammud siit välja seada," teatas neid siis kiirelt, tal polnud hetkel mingit tahtmist oma rivaalidega sõbrutseda. Ja siis hüppas sisse veel järgmine tüdruk."No mis kuradima kokkutulek siin on?" Lahkus oli nüüdseks igatahes kadunud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:13 pm

"Rahu," lausus Ashley, kuigi ise oli ta rahust kaugel. "Slytherini kupee."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:14 pm

''Ma olen Slytherinis, by the way,'' ütles poiss hooplevale tüdrukule. ''Seega tohin?'' Poiss polnud kunagi nii viisakas olnud. Tavaliselt ta küsis ühe korra, samat küsimust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:16 pm

"Jah," teatas Ashley kõrgel ülbel toonil. "Ja te peaksite üksteist teadma - mõlemad Slytherini viiendas klassis."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:16 pm

Ja nüüd tullakse veel rahustama ka, mh, suure uhkusega surus Sandara pea püsti ja surus käes püksitaskutesse. "Kõik Slytherinis?" päris neid õrna kulmukortsutusega, no jah üksi olek tundus siiani parem, kuid vähemalt olid oma majakaaslased,"Aga no eks ma kannatan teid välja siis." Tüdruku märkuse peale turtsus Dara hetkeks:"Paistan ma väga suhtleja tüüpi olevat?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:19 pm

"Jah," lausus Ashley. "Sa oled kannatlik, ma tean." Ashley naeris üle pika aja. "Oh, seda oled sa kindlasti," lisas ta irooniaga ning muigas. Sarkastiline neiu olen ma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:22 pm

Poiss pani oma asjad ära. Vastas tüdruku küsimusele jaatavalt ning istus maha ja vaatas natukeseks ajaks aknast välja. ''Kuna me oleme kõik siis Slytherinid siis, tutvustame ennast. Mina olen Malcolm, kuid võite mind mu kolmana nime järgi kutsuda, Logan.'' ütles poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:24 pm

"Ülikannatlik," torises tüdruk veel vahele ning muigas järgmise lause peale."Jah, ma olen ikka täiega suhtleja ja peoloom ka veel." Poisi tutvustuse peale vajus Sani pea kaldu, see juhtus alati uue informatsiooni puhul. Ta noogutas õrnalt ning tutvustas ka ennast,"Sandara Queens. Hüüdnimedest eelistan Darat."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:34 pm

"Ashley Donnerte," lausus Ash, "kutsutakse Ash'iks. Kuues klass ja prefekt."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 4:53 pm

"Prefekt?" pomises Sandara vaikselt ning asus pingsalt mõtlemisega tegelema, kuid ei, Ashley ei tundunud just eriti tuttav. "Ei tule meelde, aga nagu juba öeldud siis selline suurepärane suhtleja nagu mina ei peagi kõiki teadma," teatas neid sellepeale ning muigas õrnalt, ta mälu oli ikka superhea.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 5:01 pm

''Ma tahaks ka võib-olla hakkata prefektiks, aga ma ei usu, et mul neid kvalifikatsioone vms oleks.'' tunnistas poiss ausalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyTeis Okt 18, 2011 5:07 pm

San kehitas korraks õlgu,"Jahm, ma küll ei tunne sind või midagi aga nad peavad sind ju valima või midagi, eks? Järelikult sa võiksid ikkagi kandideerida ja kui sind ei valita siis no shit, elame üle."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyKolm Okt 19, 2011 9:26 am

''Väga hea argument,'' ütles poiss naerdes tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Prof. McGonagall
Direktriss
Direktriss
Prof. McGonagall


Postituste arv : 47
Join date : 04/09/2011

Tegelase leht
Täisnimi: Minerva McGonagall
Rank: Õpetaja
Maja: Gryffindori majavanem

See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyKolm Okt 19, 2011 9:29 am

"Prefektid ja koolivanemad valib McGonagall," lausus Ashley tähtsalt. Hahaa.
Tagasi üles Go down
https://realhogwarts.forum.co.ee
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyKolm Okt 19, 2011 9:30 am

''No seda jah, samas, minu arust ma olen siin ainuke poiss...'' mõtles ta endamisi, ''Nagu Slytherinis.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. EmptyKolm Okt 19, 2011 12:17 pm

Tüdruk oli oma mõtetesse vajunud. ,,Oi, tervist," ütles ta ning vaatas kõik üle. Hmm, täesti normaalne kamp ju. ,,Ma olen Souxie Venficae Maxie, kui see nimeteema siin oli." Ta naeratas. Et aga kassile see olukord ei meeldinud, pani ta tagasi puuri ning tüdruk seadis ennast mugavamalt istuma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See on minu kupee, mh. Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. Empty

Tagasi üles Go down
 
See on minu kupee, mh.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kupee, mis asub eespool
» Kõige tagapoolseim kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: London :: King's Cross-
Hüppa: