Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 See on minu kupee, mh.

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:34 pm

"Mis see mind huvitab?" kordas Isis uuesti pilku tüdrukult Logan'ile pöörates. "Kas see ei tohi mind huvitada?" küsis ta siis, taibates siiski hetkepärast, mis küsimuse ta Ty'le esitanud oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:38 pm

''Ei tohi, jah,'' ütles poiss Isisele otse näkku.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:39 pm

"Kes keelab?" nõudis Isis. "Sina?" küsis ta siis nimetissõrmega vastu Logan'i rinda susates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:42 pm

''Jah,'' ütles poiss käed ristis ning Isisele koleda näoga otsa vaadanud, nagu tahaks kakelda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:44 pm

"Norid tüli või?" küsis Isis otse ilma keerutamata välja nagu tal kombeks oli. Hakkamata ootama mis Logan'il selle peale kosta on, tõukas ta poisi täiesti jõust, kuhugi teiste kupees viibijate sekka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:46 pm

"Magage kaineks!" kisendas nüüd tõsiselt närvi läinud Dara,"Kurat, kakelda saab kunagi hiljem ka!" Õrnalt oimukohti mudides toetas ta uuesti selja vastu seljatuge.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:49 pm

"Ei saa." jäi Isis endale kindlaks, jäämata ootama, kuniks Logan ennast püsit kavatseb ajada tõmbas Nigra poisi ise teiste seast välja, tõugates ta nüüd sinna kus võõras tüdruk istus. Muidugi mitte meelega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:49 pm

Poiss jäi lihtsalt vait, võttis enda asjad ning hakkas nendega uksepoole minema. ''Ei tead mis sa ise arvad?'' küsis poiss Isiselt ning lõi ukse põmaki kinni ning kolis oma asjadega teise kupeesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:54 pm

Isis pani käed mossitavalt vahelid, ning koperdas sammuti kupeest välja, püüdes leida uut kohta kus kaost külvata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:02 pm

Rhiannoni ja Malcolmi ema helistas Rhiannonile öeldes, et ta jõuab mingi poole tunni pärast Ann'iga King's Crossi. Nii et see oli tõsi, ta tuleb ka sellest aastast siia kooli. Rhiannon tahtis uudist öelda edasi ka Loganile. Minnes kupee ukse juurde, kus Logan ennem pesitses, läks tüdruk uksest sisse ning ei näinud ühtegi poissi. Ta vaatas mitu korda ringi ning hakkas muretsema, kus ta on, miks ta siin pole. On ka tuntud fakt, et Jane kardab Slytherinilasi, eriti vanemaid, mis tähendas, et ta ei julgenud küsimust moodustada ning küsida seda kelleltki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:04 pm

"Jooksis välja, Isis või see jooksis järgi ja ma ei usu, et nad siia väga tagasi tulevad," sõnas neidis enne nähtud tüdrukut uuesti nähes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:06 pm

''Äai-äitah,'' ütles tüdruk kiiresti ning jooksis ruttu välja ning läks Loganit otsima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 7:07 pm

"Ph, ahah, palun või midagi," pomises neid vaikselt ning vahtis kupees ringi. Veidi tühjem, kui enne, kuid siiski oli siin päris palju inimesi. Vaikus, kuid see vaikus ei rõhunud Sandarat üldse. Las nad siis istuvad seal vaikuses. Ta tõstis jalad istmele ning toetas pea põlvedele, sellises asendis jäi ta poolunes suikuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 EmptyReede Okt 21, 2011 6:18 am

,,Kas see peabki olema sõit?" küsis nüüd Souxie endamisi. Griff sajab sisse ning siis hakkab siin bossama. See pole õige. Ta ootas juba, millal saaks kooli, seal on ikka normaalsem kui siin kupees.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
See on minu kupee, mh.
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kupee, mis asub eespool
» Kõige tagapoolseim kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: London :: King's Cross-
Hüppa: