Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 See on minu kupee, mh.

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyKolm Okt 19, 2011 2:31 pm

''Mina olen Malcolm Ward, kuid võid kutsuda mu kolmanda nime Logani järgi,'' ütles poiss ülesärganule. Ta vaatas korraks tüdrukut ning ta hakkas pisut punastama. Ta proovis seda varjata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyKolm Okt 19, 2011 3:18 pm

Sandara vahtis lihtsalt kupees ringi, nimetutvustamine oli juba toimunud ja midagi uut huvitavat ei paistnud silmapiirile ilmuvat. Ta vaatas korraks Malcomile otsa ja nägi selle punastamis, veidi turtsudes pööras ta pea mujale. Pole väga tema asi või nii..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyKolm Okt 19, 2011 5:18 pm

OT: Ma oletan, et öökulle võib kasutada.

Poiss oli punastamise järele jätnud ning jäänud natukeseks tukkuma. Teda äratas üles nimelt tema ja Jane'i öökull, Molly. Tal oli kiri. Logan luges kirja läbi ning läks rõõmsamaks, ta oli Slytherin'i uus prefekt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:01 pm

,,Tore tutvuda," naeratas tüdruk, kuid ta ei saanudseda väga hästi väljendada. Kassile ei sobinud puuris olek. Tüdruk läks juba päris vihaseks. ,,Ole vait, loll loom." Appi, mida ta tegema peab? Kuid siis tuli ta lihtsale mõttele. ,,Quietus." lausus ta lihtsa sõnaga ning kass jäi vait.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:01 am

Poiss võttis pilgu enda kirjalt ära ning pani tähele Souxie't ning tema kassi. ''Sul on kass?'' küsis poiss.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 11:44 am

Enne kui tüdruk, kellele küsimus mõeldud oli vastata jõudis pistis Dara muiates vahele:"Ei, tal on ükssarvik." Mis küsimus see veel oli, kas sul on kass? Täiesti ebavajalik, nagu kassi poleks juba näha olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:14 pm

''Ükssarvikud on ilusad,'' ütles poiss. ''Kui oleks must, oleks veel toredam.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:26 pm

"Muidugi on. Ma pole lihtsalt väga kindel, et see puuris olev elukas väga ükssarviku moodi on," teatas neidis veidi nipsakalt ning viskas pilgu loomale. Ei, kass ei hakanud talle kohe üldse mitte rohkem meeldima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:31 pm

Poiss jättis kassi ja ükssarviku teema rahule ning isrus rahulikult edasi. Hetke pärast ta saatis enda öökulli korrkas enda õe kätte (kuigi ta on paar kupeed eespool) koos ühe kirjaga mille ta hästi kiiresti kritseltas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:46 pm

,,Ilmselt küll, kui ma selle lolli puuri toppisin," teatas tüdruk nipsakalt. No jah, Sandral oli tõesti õigus. Ega ta kass ükssarvik pole, ning ta ei tahaks ka seda hobust endale. Kuldne ei ole just tema lemmik värv. Ja üleni pimestavvalge. ütleme lihtsalt: Souxiele ei meeldinud ükssarvikud. Tüdruk ainult mühatas ning vaatas aknast välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:48 pm

''Sul on ilus kass, muidu,'' ütles poiss pisut punetavalt nii kaua kui ta Souxie kassi nägi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:08 pm

Tüdruk naeratas selle peale ning lausus lihtsalt ,,Aitäh." Kass aga oli magama jäänud. Ta oli nii väike, ta sai koguaeg teiste kasside käest peksa. Aga öösse oli tal hea varjuda: must kasukas, mis sobis täpselt. Venficae armastas kassi, aga vaheloli ta lihtsalt l i i g a tüütu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:13 pm

''Mul endal on öökull, Molly,'' ütles Logan vaiksema hääle tooniga Souxie poolde pöördudes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:15 pm

,,Öökull on vähemalt normaalsem kui see kass," teatas Souxie. Jah, peale vaadates on ta nunnu ning armas, aga kui temaga koos elada... tõeline põrgu.
,,Kus sa elad?" vahetas tüdruk järsku teemat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:15 pm

Tüdruk hiilis vaikselt, kartlikult ning uurides igat kupeed. Ta lõpuks nägi enda venda. Jane võttis end kokku ning läks sisse ja ütles ainult neli sõna: sina, mina, siia, kohe. Pärast seda ta läks ruttu kupeest välja ning jäi oma venda ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:19 pm

Poiss vaatas suu ammuli enda õde ning kuidas ta väljus. ''Ma elan Aserbadžaanis,'' vastas poiss tüdrukule suu kinni pandes. ''Vabandage mind,'' ütles poiss ning läks koridori oma õega vestlema. Nad midagi eriti ei rääkinud, ainult Annist ning Jane andis Loganile kirja, mille ta kirjutas. See oli suht mõttetu, kui nad pool seda kirja arutasid koridoris. Pärast kirja kätte saamist jooksis tüdruk tagasi enda kupeesse ning poiss istus tagasi pingile, kiri käes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:22 pm

Tüdruk püsis vait kui poiss tagasi sisse tuli. Ta lihtsalt vaatas aknast välja ning mõtles. Elu üle. Jah, tüdruku elu oli olnud tsipa keeruline, aga see ei muuda midagi. Tal on kodu, ema, õde, kes on normaalne, mitte nagu tavaliselt on nad põrgulised, ning kass. Tüdruku jaoks oli see lihtsalt täiuslik.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:31 pm

''On sul kõik korras?'' küsis poiss Souxielt, kes oli poisi jaoks mures olnud. Loganil oli veel see kiri käes, kuid ta seda veel ei ole lugenud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 1:51 pm

Tüdruk naeratas. ,,Mul on kõik absoluutselt korras." Ta ei valetanud ju. See oli tõsi. Ega siis, kui inimesed ongi kõige sügavamas mõttes siis arvatakse et nad on murelikud. Aga tüdrukuga oli kõik korras.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 2:36 pm

''Väga tore,'' ütles poiss rõõmsalt ning naeratades. Ja punastades. Ta võttis kirja lahti ning luges seda. Seal oligi kogu see moos mis Rhiannon talle rääkis. Jah, Ann on 11, tema noorim õde. Kas Ann hakkab ka sellest aastast Sigatüükas käima? Või ta niisama veetis aega koos emaga põiktänavas?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:26 pm

OT: Palju teid siin kupees on..?

Dragona sadas eelmisest kupeest välja, saates veel viimast vihast pilku mingile dorklasele, koperdas ta kohvriga edasi, lüües lahti suvalise ukse, nägi ta seal tänutundega enam vähem tuttavaid nägusid keda ka ennem Slyth'ide lauas näinud oli. Otsustades, et oma majakaaslastega vähemalt võiks üritada viisakas olla küsis ta: "On siin ruumi?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:29 pm

OT: Ainlt neli. Very Happy

''Palun väga,'' ütles Logan tungivale blondile. ''Ainult kui Slytherin.''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:31 pm

OT: Tore Very Happy Siis mu blondu mahub ka ära xD

"Ainult kui Slytherin?" kordas Drago hääles ääretu solvumine. Ta oma rohelise seeliku, ning Slyth'i vappiga pluuses nägi väga dorklase moodi välja.. Siiski astus tüdruk edasi ning prantsatas vabale kohale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:35 pm

''Jah, probleem?'' küsis poiss rohkem plbelikult käed nüüd risti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:37 pm

"Ei." vastas Wera külmalt, pannes kerge võlukeppi viipega oma kohvri pakiriiuline lendama. Kui kohver omal kohal, pööras neid pilgu poisile kes oli temast silmnähtavalt noorem. "Ja sa oled..?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
See on minu kupee, mh.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kupee, mis asub eespool
» Kõige tagapoolseim kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: London :: King's Cross-
Hüppa: