Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 See on minu kupee, mh.

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:40 pm

''Malcolm Ward, võid kutsuda Loganiks, mu kolmanda nime järgi,'' proovis poiss ennast lühidalt tutvustada. ''Ja sina?''
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:43 pm

Drago noogutas kergelt poisi nime peale, ning lausus siis ilma kõhkluseta oma täis nime. "Dragona Wera Vargo, võid kutsuda Drago'ks." lausus ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:48 pm

"Nii, ja kes andis sulle loa siin korraldama asuda?" torises Dara vaikselt, nii palju siis vaiksest sõidust. Jah, lootus vaiksele sõidule oli ju nagunii ammu kadunud. Ta tundus arvatavasti teistele juba liiga palju vinguva jõmpsikana, kuid kui aus olla siis seda ta ju oligi. Ta vahtis ainiti just sisse astunud tüdrukut, noh, ütleme nii et uue kupeekaaslase võiks ju ikka üle vaadata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:49 pm

Drago pööras pilgu Logan'ilt, mingile tüdrukule, kes suu lahti oli teinud, ja kobisema kukkus. Või vähemalt nii see talle tundus. "Ja sa oled..?" küsis ta siis püüdes viisakust säilitada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:50 pm

''Chill, ta on üks meist,'' ütles Logan Sandarale ning proovis teda rahustada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:52 pm

"Sandara Queens," teatas neidis nina veidi püsti ajades,"Esimene kes siin kupees oli, enne kui siia sisse hakati sadama." Jaa, see sissesadamine oli isegi tore, vähemalt seniajani kuni kupee juba ülerahvastatud tundus. Poisi märkusest ei teinud neid väljagi, üks meist, heh.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:54 pm

Isis oli oma kohvri kuskile jätnud. No juhtub. Ilmselt oli see eelmisesse kupeesse jäänud, kuid see ei seganud tüdrukul järgmisesse sisse sadamist. Rõõmsalt hüpas ta sisse lähimast uksest. "Freeze! Hands up!" kriiskas ta uksest sisse sadades Slyth'idele, teeseldes nagu oleks tal paremas käes mingi püstol.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:55 pm

''Mida iganes,'' ütles poiss sellele tüdrukule kes mängis mingit hullu pollarit. Kui Logan nägi tema nägu, ta tundus tuttav. Ei tea just miks, aga tundus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:00 pm

Hetke vältel vahtis Isis Logan'ile otsa, enne kui poisi kõige täiega näoli põrandale keeras, ise hõisates nagu kurat teab kes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:02 pm

''Isis?'' küsis poiss põrandal olles.


Viimati muutis seda Malcolm T. L. Ward (Nelj Okt 20, 2011 4:13 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:03 pm

Sandara pea vajus ta kätele, mis omakorda olid toetatud põlvedele,"Te tekitate mulle juba migreeni." Täielik segane kamp oli siin juba niigi koos ja nüüd hüppas siia sisse veel mingi hullu menti mängib plika, tore! Ja siis suutis just sisse karanud tüdruk veel Malcolmi näoli maha suruda. "Jah, mul on tunne, et see sõit venib pikemaks, kui plaanitud oli."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:04 pm

OT: Kuidas Ty saab toolilt tõusta, kui Isis ta juba sirakile maha lõi..?

"Migreen?" küsis Isis aru saamatult mingile võõrale tüübile otsa vaatates. Logan oli nüüd sootuks unustatud ning Isis keskendus täielikult sellele sõnale mille tähendust ta ei teadnud, või siis ei mäletanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:06 pm

"Peavalu, geenius," teatas San pilku maha suunates, teda oli alati ühte punkti vaatamine natukene rahustanud. "Sul on muidu mingi vajadus igale suvakale kaela karata?" päris ta kulm veidi kortsus ning hingas sügavalt välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:07 pm

"Ma ei ole geenus." arvas Isis seepeale, kahtlemata seda sõna valesti hääldades. Jahm, ta oleks paremini lasteaeda, või veel parem hullumaja sobinud, aga mis teha kui ta kord juba kooli saateti. "Kaela karata?" kordas ta siis kulm tõsiselt kortsus. No jah, mõni oli juba oma eelmise tegevuse unustanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:11 pm

Neidis ohkas sügavalt,"Sa ei ole kohe mitte mingil juhul geenius, sa oled täielik idu. Sa kargasid just Malcolmile kaela, kui sa ei mäleta." Mis teha kui mõnele lühike mälu on antud.. Peale vihaseks saamise.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:12 pm

OT: No vabandust. d:

''Tal on õigus,'' proovis Malcolm selliseid sõnu suust välja öelda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:14 pm

OT: Elab üle Very Happy

"Ah jaa. Logen." lausus Isis, seekord meelega valesti hääldades. "Mida sa siin teed?" nõudis ta siis Ty'lt, nüüd võõrast tüdrukut jälle täielikult unustades. No mis teha, pole ju tema süü, kui ta vaid ühele asjale korraga keskenduda saab. Siiski, läksid Logan'i eelmised sõnad tal kõrvust mööda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:18 pm

''Lähen kooli ja mida sa siin teed?'' küsis poiss talt vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:21 pm

"Lähen ilmselt kooli.." arvas Isis panemata poisi vastust õieti tähele juurdles ta vastuse kallal. "Või siis metsa." nentis ta siis, pea kaldus ning silmad vahtimas kupee aknast välja kaugust. "Kes sul sigatüükasse tulla lubas?" nõudis ta siis poisilt hetkepärast süüdistavalt, andmata endalt aru, kui lollakas see küsimus on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:26 pm

"Te tulite mõlemad siia ballile tantsima, Loganil lubas siia tulla tema öökull, see Molly või kesiganes ta ka polnud. Ja sul lubas siia tulla väike hiireke, keda sa tänaval kohtasid. On rahuldav vastus?" pistis Dara jällegi vahele, no jah, talle ju meeldis endale tähelepanu tõmmata. Ja ka teiste küsimusi naeruvääristada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:26 pm

''Vanemad, McGonagall, Snape, everybody,'' vastas poiss Isisele. ''Ning ära sa loodagi, et Gryffindor house cupi see aasta võidab sest sa kakled siin prefektiga.'' ütles poiss pisult kuniglikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:29 pm

Isis pööras pilgu tüdrukule suu sõna otseses mõttes lahti vajunud. "Ma ei tunne ühtegi väikest hiirekest!" lõugas ta siis hullemini kui mõni titt. Hetke pärast ründas ta aga Logan'it. "KUIDAS?" tüdruk peaaegu röökis, andmata endale aru, kui valjusti ta karjus. "Kes sinust prefekti tegi?" küsis ta siis täpsemalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:31 pm

Sandara muigas õrnalt ning pööras pilgu tüdrukule:"Sa vist ei mõista väga nalja, mis?" Edasisse arutelusse ta enda nina toppima ei hakanud, röökiv neid paistis juba praegu suhteliselt ohtlikuna. Eriti veel tänu faktile, et ta oli suutnud Logani maha suruda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:32 pm

"Nalja?" küsis juba tõsisesse segadusse sattunud Isis tagasi võõra tüdruku poole pöördudes. Kes siin nalja tegi? Isis ei olnud ka just kõige kainema mõistusega.. No jh mõned magamata ööd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:33 pm

''Mis see sind huvitab?'' küsis poiss tüdrukult veel täpsemalt. Nagu ausõna, mis see sinu asi on, mõtles poiss endamisi vaadates Isise koledatesse silmadesse.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: See on minu kupee, mh.   See on minu kupee, mh. - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
See on minu kupee, mh.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kupee, mis asub eespool
» Kõige tagapoolseim kupee

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: London :: King's Cross-
Hüppa: