Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 ChatChatChatChat

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:38 pm

Nii armas ju? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:39 pm

Minu jaoks pole Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:41 pm

JEEE, SANDARA TULI TAGASI!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:42 pm

Aga minu jaoks on Razz , niiet Isis saabub.

Kuhu ta siis jääma pidi?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:43 pm

Oh tere! Misasiaa, mind oodati? Aga ma tõmban kohe minema jälle, ema läks pastelle ostma lihtsalt : D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:44 pm

Loodame siis, et tal läheb nende ostmisega veidi kauem Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:46 pm

Kuule loodame jah, muidu tuleb koju tõmblema jälle. tal täna mingi heatuju hoog, enne tantsis ringi ja pmst hüppas sülle mulle ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:47 pm

Sandara, mida hekki sa teed? Plastiliini? Meil lõppes see juba algklassis :d, aga noh. Meie peame iga tund mingit interiori tegema, restorani. Kõik on perspektiivis, kõik mööblid, lauad ja muu selline ooper.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:48 pm

Ei, mingi maastikku joonistan. Pastellidega. Aga jaah, mu ema jõudis tagasi. varsti minema vist jälle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:51 pm

Issand ma olen proff lugeja - plastiliinid xd.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 3:53 pm

Jaa, oled küll Very Happy Tegelt aega on, ma teen pärast poole lõpuni. Või siis viin pooliku ja saan kolme ..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:30 pm

Ma peaks vist titta Isis'est viiendiku tegema.. See sobiks talle märksa paremini..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:33 pm

Minu arust sobiks ka paremini Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:34 pm

Mhm Very Happy Ma vaatan kas saan Grets'i veenda Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:54 pm

Asssa jummel, ma sain just teada, et ma pean Venemaale kuskile esinema minema. Ok, ma peaks vene keelt vist õppima hakkama -.-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:57 pm

Mida esinema? Mingit korea laulu? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:58 pm

Nii kole siis esinemine? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 4:59 pm

korea laulu jea, kui mu musakooli õps lubaks kle. Mingi lähen mängin oma plokkflööti seal naa, ma ei taha ju. Ma ei taha üldse esineda ju nah. Ma tahan kodus arvutis istuda . Ffu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:01 pm

Kas sa siis vastu vaielda ei saa, kui minna ei taha?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:03 pm

mdea, ema arvab et mingi äge. Ma juba karjusin siin aga no jaah.. Ok ma vingun üleüldse liiga palju but what to do.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:06 pm

Ei vingu.. Minu arust mitte.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:13 pm

Jea, sest sa ei tunne mind irl. Nii, aga ma nüüd kaon oma kunsti tööd lõpetama. Ja siis tulen tagasi mingit detektiivi mängu mängima, cuz that's good game. Ok vajalik info, aga tsau jällegi Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:14 pm

Tsau jällegi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:18 pm

Tsau.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:43 pm

Kas Meelika sai oma tööga valmis? Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChatChat - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 6 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChatChat
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: RPG kohta :: Chat-
Hüppa: