Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 ChatChatChatChat

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 5:14 pm

Palun ärge jälle öelge, et ma mingi vanamutt siin, sest seal teises hogwartsis ma kippusin olema mingi aasta vanem või nii. Enda päriselu sünnipäevani on aega maa ja ilm Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 5:42 pm

Noh, kui sina oled siin vanamutt siis mina olen titt, olen siin essa klass Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 5:44 pm

Olgu, ma olen seitsmendas Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 5:57 pm

Ei nh, ega mina tema all klassi ei mõelnud, mina mõtlesin ainult enda klassi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:03 pm

Wow, ma olen 6. klass Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:08 pm

Mis ma olen ss ainuke 1.klass w? :O
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:16 pm

Kardan et jah.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:23 pm

Kle souxie sa oled 3.klass ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:29 pm

Rollimängus jah.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:34 pm

Aa, päriselus mõtled, ma ka 6.klass päriselus Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 6:55 pm

Hello all u guise! ^^ Ok nii, räägime vanusest? Nii ma olen ka 7. klass irl. Ja mul on nädala pärast irl sünna, öelge nüüd et ma ei owni. Ärge pange mu iba tähele alati muidu, mul käivad mingid imelikud hood lol : D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 7:15 pm

Mida teksti ?
Mis on irl ?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 7:26 pm

Mingit tulevast teksti mida ma ajama võin hakata, usu mind, sa ei taha teada mis iba ma ajada oskan Very Happy Irl on päriselus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 7:33 pm

Lol, norm siis ju. Very Happy
Mul ka nädala pärast sünna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyKolm Okt 19, 2011 7:39 pm

Jaa, eriti norm Very Happy Tumblr õpetab random teksti ajama.
Ma lugesin jaa, jeej, doublebdays! ^^
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:00 am

TUMBLR!!! Very Happy:D
everyday i'm tumblin'

gimmesomethingood.tumblr.com << minu tumblr.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 5:25 am

Sandara Queens kirjutas:
Nii ma olen ka 7. klass irl.

I frikkin' love you d:, keegi ka, kes on minuga samas klasssis. Kuule, ega sa pole Iduu pole, mks? Very Happy Mina olen muidu gee, seal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 11:41 am

Lol olen, olen : D Või noh IdunevFeiler aga kellel ikka oleks minuga nii väga sarnast hüüdnime*kulm*. Aga jah, ma olen täielikult informeeritud et sa gee oled : D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 11:55 am

Wow. Siin on päris aktiivne Very Happy Praavo!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:12 pm

Ma sain tunnistuseed täna kätte, sest eie õpetajat ei ole homme koolis, mul olid absull kõik neljand ainult kirjandus ja kehaline olid viied, aga vene keel oli 3 -.-. Iroonia on selles, et mu vanaema on venelane ning mu isa ja vanaisa ohkavad hästi vene keelt. Mind hämmastas, et ma sain lota nelja, kuigi minu arust pidi tulema kolm, sest enda arvates oli mul 1 kaks sees.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:19 pm

Ok nii, teema kaldus hinnetele siis lalal..Neljad on toredad, mul on käsitöö neli. Ülejäänud mis hetkel ekoolis on on viied.. Ok mdea, keka pole väljas. Mingi kolm tuleb.. Vene oli ka viis, suht wuut nagu. Ma ei oska mitte midagi nagu, mingi ja ne panimaju baruski ja kõik na Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:21 pm

Eile pandi hinded välja, huvitav, aganoh minu klassiõde kes on piiiikaaalt puudunud ja nagu meie kunstiõpetaja ütles, ''Ah, see on see väike tüdruk kes käib pääris uhkeelt riiides?'' tal ka ei olnud kekas hinnet väljas. Mingi referaadi pidi tegema O_O?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:24 pm

Äge õps, lool. Nii hea kirjeldus ikka Very Happy Ok mdea, mul õps pole jõudnud panna lihtsalt. Eile tegin mingit asja just järgi, et muidu ei saaks välja panna vms, aga mdea. Hinnet väljas pole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:27 pm

Ma vist ei saa tüdrukute kehkast aru. Nagu järelvastamine, referaat, kui puudud pead mingi raamatu läbi lugema? o_o
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 EmptyNelj Okt 20, 2011 12:32 pm

Ee mdea, mul võib teine süsteem ka olla. Cuz like, ma elan pommiaugus ju pmst Very Happy
Ajaa, kolime geo jutuga siia ümber? mul peaks ka geo viis olema ja usu mind, ma tean ainult Eesti, Korea ja nende naaberriikide asukohti Very Happy I'm smart :3
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChatChat - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 4 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChatChat
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: RPG kohta :: Chat-
Hüppa: