Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Teretulemast Sigatüüka Rollimängu! Registreeruda saad allolevast nupust. Palun pane oma kasutajanimeks ees ja -perekonnanimi. Näiteks Mary Jenkins. Lõbutse ning ole aktiivne!

Sigatüüka juhtkond.

PS: Kui tahad õpetaja olla, siis saada mulle kiri, kuid enne pead registreeruma.
Sigatüügas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 ChatChatChatChat

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyNelj Okt 20, 2011 6:10 pm

Ha, stalkisid mu nime välja? Very Happy Good for you. Igatahes sain ja, lasin vennal poole värvida lol.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyNelj Okt 20, 2011 6:28 pm

Very Happy, ma võtsin mk'st. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyNelj Okt 20, 2011 6:42 pm

Arvata võib. Very Happy Ma loen ikka stalkimiseks, ma loen kõike stalkimiseks. Paranoid parrot, lol Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyNelj Okt 20, 2011 7:10 pm

Põhimõtteliselt sama siin Very Happy. Jeerum , ma sain seal põhi Hogwartsis oma paraleelikaga kokku, ma arvan mitte keegi ei saa meir jutust aru mis meil seal käib.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyNelj Okt 20, 2011 7:20 pm

Mul oleks msni smailidest hea smail siia praegu, aga no pead leppima mu imeliku tekstiga Very Happy Ok nii ma ei tea põhi Hogwartsist midagi, niiet jah. Ma ei käi seal trolol.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyNelj Okt 20, 2011 7:42 pm

hogwarts.forum.co.ee << sellest ma räägin Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 7:59 am

Jeeeei, vaheaeg, ma olen nädal aega töötu Razz.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 2:07 pm

Jee jaa nanana. Mingi idud andsid õppida ka veel, umbe ma viitsin sul joonistada siin again naa -.-'
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 4:06 pm

Ma olen nii loll loll loll.. Ma saatsin Travianis oma asunikud väga-väga kaugel asuvat oaasi ründama, lootes nad nüüd tagasi kutsuda, aga ei saa! Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 4:39 pm

Kurat, ma vajan ikkagi smaile.. Holy cow igatahes. Travian on äge mäng tegelt, peaks ka uuesti mängima hakkama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 4:45 pm

Äge jah, aga mitte nii lahe kui sa täie aruaga oma asunikud mingit oaasi ründama saadad..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 4:48 pm

Jeerum, mis teema teil Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 4:49 pm

Siis ei ole jah, siis on pähpäh. Ja meil on äge teema Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 4:52 pm

Onon, jee Pottermore'i blogil tuli uus post välja, aga noh, ikka veel pole teada millal sisse saab -.- . Pärast tuleb välja, et esimesel koolipäeval (ehk 31) saab regada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 4:53 pm

Ei tule nii välja, ma ei luba. Mitte et neid nagu väga kotiks kas ma luban või mitte..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 5:01 pm

Ok nii, teate mis?Mu vend on 8 ja tüüp usub ikka veel hambahaldjaid ja jõuluvana jms *facepalm* Mul on selline tunne, et peaks teda šokeerima vms ja tõega informeerima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 5:03 pm

Olgu siis Very Happy.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 5:04 pm

Totaalselt vajalik info, huh? aga noh, kõik teised ignovad mind so yea.. ja ma ajan jälle iba kurat -.-'
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 5:07 pm

Kui su ema siis anna tuld Very Happy. Aga tore vend sul siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyReede Okt 21, 2011 5:08 pm

Mhmm, ta on jah selline tore tüüp. idu pani just mu skulli sõrmuse rotti ju na -.- Ok tegelt ma peaks ära minema, sest ma ajan iba lol Very Happy Aga jah, tsau siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyLaup Okt 22, 2011 3:13 pm

Aga nii, mul on nüüd selline ideekas, et jõuaks nüüd kooli kohale ka? Sest ilmselgelt pole kellelgi enam rongis midagi teha ega rääkida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyPüh Okt 23, 2011 10:17 am

Nii tüübid, kes viitsib liituge minu omaga ka, mille ma püüan nüüd aktiivseks teha: hollywoodarts.forum.co.ee/
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyPüh Okt 23, 2011 10:36 am

Nii ma võin liituda küll, aga sellisel juhul sa pead seletama mis seal toimub. Sest jah, mingi Victorious vms põhineb? Ok igatahes ma ei tea sellest midagi..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyPüh Okt 23, 2011 3:50 pm

Ma võin siis seletada, kui see ei jõudnud kohale, seal ma pmst räägin ka sellest, aga võin ka eraldi täpsemini rääkida kui on vaja. Smile
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 EmptyPüh Okt 23, 2011 4:29 pm

Mdea, ma midagi vist äkki võib-olla sain aru Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ChatChatChatChat - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ChatChatChatChat   ChatChatChatChat - Page 7 Empty

Tagasi üles Go down
 
ChatChatChatChat
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüügas :: RPG kohta :: Chat-
Hüppa: